Як зрозуміти, що вас намагаються проклясти Щоб закріпити негативну програму в свідомості своєї жертви, чорний маг повинен вивести її з психічної рівноваги. Найпростіше це зробити в позаурочний час, наприклад, посеред ночі. Зрозуміти, що на вас намагаються навести порчу по телефону, можна за такими ознаками:

  • Вам зателефонували серед ночі з незнайомого номера;
  • Співрозмовник не представляється і мовчить;
  • Як варіант - незнайома людина намагається вас образити, або несе повну

Пояснимо докладніше. Чорний чаклун повинен викликати у жертви різку емоційну реакцію. В ідеалі потрібно спровокувати співрозмовника на конфлікт, змусити його говорити на підвищених тонах або навіть кричати. Але також підійде реакція переляку або замішання. Тому він може сказати що-небудь на зразок «Ти скоро помреш»! або «Про твоїх справи вже відомо прокуратурі (поліції, чоловікові, дружині і т.п.)».

Докінця не прокинувся чоловік, який чує несподівану негативну інформацію, мимоволі відчуває легкий шок. Пройде кілька секунд, поки він усвідомлює, що йому не потрібно побоюватися прокуратури / поліції або власної смерті. За цей час чорний маг вже встигне вимовити негативну програму. До речі, закодоване послання рідко схоже на магічний змову. Зазвичай воно звучить як сумбурний набір слів, логічно не пов'язаних між собою. Леся робить амулет - оберіг який захистить Вас від порчі, негативу і тд.